PIKNIK RODZINNY 2018

 

Szanowni Państwo,

 

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na zorganizowany przez Polską Szkołę Sobotnią Ballymena „Piknik Rodzinny 2018”. Nasz coroczny dzień otwarty będzie miał miejsce 9 czerwca 2018 roku od godz. 11.00. do 13.00. Wydarzenie będzie obfitowało mnóstwem atrakcji. Znajdą się wśród nich występy artystyczne uczniów naszej szkoły, dmuchany zamek. Ponadto będzie można skosztować doskonałych polskich wypieków a dzięki wsparciu  KAROLINA SHOP wyśmienitych potraw z grilla. Będzie również możliwość zapoznania się z naszą ofertą programową na kolejny rok szkolny 2018/2019.

Przede wszystkim jednak  będzie to możliwość spotkania w przyjacielskim gronie Polonii, wśród uczniów, rodziców i sympatyków naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy!

Prosimy, aby uczniowie tego dnia przybyli na godzinę 10.45.

 

Agnieszka Zając

Dyrektor PSS Ballymena

Wraz z Gronem Pedagogicznym

zaproszenie na piknik 2018

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.